Vyberte si z nabídky tréninků

Tenisová školička

Hlavním cílem školičky je všestranný rozvoj pohybových dovedností a osvojení základů tenisové techniky. Naší filozofií je zaujmout po celou dobu tréninku děti tak, aby si formou her a cvičení tenis oblíbily a tím se efektivně naučily jeho základy. Dbáme na věkovou i výkonnostní vyrovnanost skupinek i zajištění zkušených trenérů. Během výuky používáme mini sítě, speciální měkké barevné míče a spoustu dalších trenérských pomůcek. Tento typ kurzu je určen pro děti ve věku 5 - 8 let.

Skupinové kurzy

Skupinový trénink je vhodný pro hráče všech výkonnostních kategorií. Cílem tréninku je nácvik a zdokonalení tenisové techniky, zvládnutí základů taktiky a pravidel hry, stejně tak rozvoj pohybových dovedností pro další výkonnostní růst hráče. Tento typ kurzu je určen pro děti ve věku 7 - 15 let.

Individuální trénink

Lekce s osobním přístupem trenéra jsou určené pro začátečníky, pokročilé rekreační i závodní hráče, kteří očekávají velmi rychlé zlepšení své hry. Trénink je zaměřen na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individuální rozvoj. Maximální přizpůsobení každému hráči zaručuje vynikající výsledky již po pár lekcích. Trenér může sloužit i jako kvalitní sparing partner.

Tenisové tábory a soustředění

Již několik let úspěšně pořádáme tenisová soustředění a tábory. Mezi velmi oblíbené akce patří příměstské tenisové tábory, které jsou vhodné pro děti od 5 do 17 let. Velkou výhodou příměstských tenisových táborů je, že děti mají program přes den a večer se vrací domů, kde spí, takže takovéto tábory jsou schopné bezproblémově absolvovat i malé děti, které ještě delší pobyt bez rodičů nezvládají.

Výjezdní tenisová soustředění jsou určená jak začátečníkům, tak pokročilým hráčům a také závodním tenistům. Bohatý a vyvážený program vychází z našich dlouholetých zkušeností a našeho nadšení pro práci s dětmi. Soustředění a tábory vedou zkušení trenéři s dlouholetou praxí v pořádání táborů a soustředění.

Aktuální nabídka tenisových soustředění a příměstských táborů:

image.png